XX finał WOŚP w Wolinie
Imprezy i uroczystości Ponad 12 tysięcy złotych zebrano w Wolinie w XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestujący wolontariusze, w tym 11 uczniów naszej szkoły, zebrało do puszek ok. 9200 złotych. Sporą sumę udało się wylicytować w czasie aukcji prowadzonej przez niezastąpioną panią Danutę Zwierzyńską.
Najcenniejsze okazały się prace naszego plastyka pana Daniela Strzelczyka.

Wspaniałe koncerty dali nasi uczniowie, jak i absolwenci naszej szkoły. Należy tu wymienić Piotrka Jasińskiego, Mateusza Spustka i Mateusza Kwiecińskiego tworzących zespół „RISING FORCE”. Chłopaki naprawdę ostro zagrali.

Szymon Nowak i Paulina Badalewska zabrali nas w klimaty poezji śpiewanej. Instrumentalnie zaprezentowała się Wiktoria Fiedorowicz. Przed publicznością wystąpiła studentka filologii angielskiej, a do niedawna nasza uczennica - Paulina Serokos.

W tym miejscu muszę podziękować wszystkim naszym wolontariuszom, którzy mimo niesprzyjającej aury kwestowali na rzecz WOŚP. Ogromny wkład w uzbieranie tak imponującej kwoty miały: Anna Sobieraj, Anna Prymus, Roksana Szulejewska, Dominika Dziadek, Roksana Turczynowicz, Patrycja Paliwoda, Aleksandra Marchlewska, Apolonia Borzęcka i Wiktoria Fiedorowicz. Oli Tkacz życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Opiekę nad kwestującymi sprawowała pani Kamila Matecka, której również chciałbym podziękować za wkład pracy włożonej w przygotowanie naszego udziału w tej imprezie.

Olbrzymie brawa zebrał zespół akordeonistów z rosyjskiej Samary „SARATOWSKIE HARMONIJKI”. Mali chłopcy pod kierunkiem swojego instruktora przybliżyli nam nie tylko światowe utwory, ale też tradycyjne melodie rosyjskie.

Administrator dnia styczeń 08 2012 21:47:38 · Drukuj