Dzień Sportu w naszej szkole
Sport

Dawno na arenie sportowej naszej szkoły nie widzieliśmy tak zaciętej rywalizacji. Wszystko za sprawą zawodów sportowych zorganizowanych przez naszych wuefistów: p. Danutę Zwierzyńską, p. Kamilę Matecką i p. Adama Wielechowskiego. Patronat nad imprezą objęła pani dyrektor Joanna Wojtczak.

Uczniowie klas pierwszych przystąpili do konkurencji sprawnościowych. Musieli np. przebiec slalom z piłeczką pingpongową trzymaną na rakietce. Kolejną widowiskową konkurencję był wyścig w workach. Najlepiej poradzili sobie uczniowie klasy Ib (wychowawca p. Agnieszka Romaniuk) i oni zostali triumfatorami tych zawodów.

Odbył się również mecz piłki siatkowej, w którym spotkali się przedstawiciele uczniów i przedstawiciele nauczycieli. Z żalem muszę przyznać, że uczniowie okazali się lepsi wygrywając w setach 3:2. Przyczyn porażki można upatrywać w niepełnym składzie drużyny nauczycieli. Ekipa profesorska grała w zestawieniu: p. Kamila Matecka, p. Agnieszka Ogłoza, p. Michał Wróblewski i piszący te słowa Admin. W przyszłym roku musi być lepiej !

Na koniec do rywalizacji o zwycięstwo w konkurencji piłki nożnej przystąpiły drużyny chłopców. Bezkonkurencyjna okazała się ekipa klasy IIIa z kapitanem Konradem Szczęsnym na czele. Aplikowała przeciwnikom w każdym spotkaniu worek bramek. W ostatnim meczu chłopcy z IIIa (wych. Dariusz Felisiak) pokonała zespół "reszty szkoły" i zasłużenie wywalczyła pierwsze miejsce.
IIIa wystąpiła w składzie: Szymon - Konrad, Arek, Mariusz, Mateusz, Mateusz (Pączek), Kuba, Wychowawca.

Piszący te słowa musi się pochwalić zdobyciem 2 bramek i jednej asysty. Przy okazji - Pozdrowienia dla chłopaków. Dyplom za zwycięstwo powieszę w klasie już niedługo.

Administrator dnia lipiec 01 2010 00:00:00 · Drukuj