Publiczne Gimnazjum w Wolinie
Dyrekcja i sekretariat
Dyrektor
Joanna Wojtczak

Zastępca dyrektora
Beata Aniśkiewicz-Pociask

Kierownik administracyjno-gospodarczy
Sylwia Tomków
Plan lekcji
Plan lekcji na drugi semestr
Dokumenty szkolne
Pliki do pobrania
Zajęcia dodatkowe
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Grono pedagogiczne
Lista nauczycieli Publicznego Gimnazjum w Wolinie
Nawigacja
Strona Główna
Szukaj

Filmoteka gimnazjalna
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wkrótce
Dzwonki
8.00 - 8.45
8.50 - 9.35
9.40 - 10.25
10.30 - 11.15
11.20 - 12.05
12.15 - 13.00
13.15 - 14.00
14.05 - 14.50
Pogoda
POGODA NA DZIŚ
kliknij, żeby powiększyć mapkę
Odsłony strony
Informacje bieżące
OGŁOSZENIA

Zapraszam na nową stronę internetową naszego gimnazjum.


Za chwilę nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę www.gimnazjum.wolin.pl

Szkolne eliminacje konkursów przedmiotowych
Nauka


WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2010/2011




W ciągu ostatnich trzech tygodni w naszej szkole organizowane były szkolne eliminacje konkursów przedmiotowych. Spośród uczestników, z każdego przedmiotu, po trzy osoby, które uzyskały największą ilość punktów zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Oto lista zwycięzców:

Historia z wiedzą o społeczeństwie:
1. Michał Małas IIIc
2. Mateusz Kwieciński IIIb
3. Maciej Zelek IIIb

Chemia:
1. Michał Małas IIIc
2. Patryk Ekiert IIIc
3. Mateusz Kwieciński IIIb

Geografia:
1. Aniela Zubek IIId
2. Kordian Pukowski IIIb
3. Mateusz Kwieciński IIIb

Matematyka:
1. Patryk Ekiert IIIb
2. Marlena Laskowska IIId
3. Aniela Zubek IIId

Język Polski:
1. Maciej Zelek IIIb
2. Kordian Pukowski IIIb
3. Aniela Zubek IIIb

Biologia:
1. Kordian Pukowski IIIb
2. Barbara Felusiak IIId
3. Mateusz Kwieciński IIIb

Fizyka:
1. Aniela Zubek IIId
2. Barbara Felusiak IIId
3. Patryk Ekiert IIIb

Język Niemiecki:
1. Eryk Bieługa Ia
2. Szymon Romaniuk IIa
3. Marlena Laskowska IIId

Język Angielski:
1. Jagoda Woszczyk IIIb
2. Karolina Zbożnik IIIb
3. Adriana Waldon IIIb

Inforamatyka:
1. Krzysztof Dziduch IIc
2. Jacek Karaś IIc



Od lewej: Michał Małas, Barbara Felusiak, Kordian Pukowski
Aniela Zubek, Marlena Laskowska, Mateusz Kwieciński


Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursach etapu rejonowego, które odbędą się w LO im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim, na przełomie listopada i grudnia.

Informatyka- 26 listopada
Język Angielski- 29 listopada
Język Niemiecki- 30 listopada
Matematyka- 1 grudnia
Geografia- 2 grudnia
Fizyka- 3 grudnia
Historia- 6 grudnia
Biologia- 7 grudnia
Chemia- 8 grudnia
Język Polski- 9 grudnia

Informacje zebrały Aniela i Marlena

Administrator dnia październik 29 2010 20:21:12 · Drukuj
Odliczamy
Testy gimnazjalne

Pracownie komputerowe dla szkół
Projekt współfinansowany przez

Internetowe centra informacji multimedialnej w bibliotekach szkolnych i pedagogicznych
Helpline.org.pl
helpline.org.pl
Moje gimnazjum
www.moje-egimnazjum.pl


Stronę monitoruje stat24

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.

BlueStone Theme Design by: Fuzed Themes
239,158 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie