Wyniki konkursów przedmiotowych - etap rejonowy
Dodane przez Administrator dnia Styczeń 11 2011 09:07:58

W ciągu ostatniego miesiąca miały miejsce eliminacje w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym, w których startowali uczniowie naszej szkoły. Przez dwa tygodnie uczestnicy pod opieką nauczycieli zmagali się z poszczególnymi przedmiotami w Liceum Ogólnokształcącym imienia Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim. Dwóm naszym kolegom udało się dostać do etapu wojewódzkiego. Pytania obejmowały materiał wykraczający poza program gimnazjum, tak więc należą im się podwójne gratulacje.
Najliczniejsza grupa uczniów brała udział w konkursie z języka polskiego. Spośród niemal siedmiuset osób, barierę 80% pokonało tylko 108 osób, wśród których niestety nie znalazł się żaden uczestnik naszego gimnazjum.
Honor naszej szkoły uratowali Michał Małas (IIIC) i Patryk Ekiert (IIIB). Michałowi udało się zakwalifikować aż w dwóch konkursach. Zdobył 36/45 pkt. z historii oraz 20/30 pkt. z chemii. Patryk natomiast uzyskując 17/26 pkt. z matematyki udowodnił, że w naszej szkole nie ma sobie równych w znajomości “królowej nauk”.

Serdecznie gratulujemy!

Aniela Zubek i Martyna Górnik.